Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Społeczna Akademia Liderów (kwiecień-maj 2017)

25.04.2017 16:00   | dodał: AN
Społeczna Akademia Liderów (kwiecień-maj 2017)
  mat. prasowe
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się do Społecznej Akademii Liderów, której organizatorem jest Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej wraz z Wydziałem Duszpasterskim ŚKB oraz Radą ds. Apostolstwa Świeckich Diecezji Świdnickiej.

Społeczna Akademia Liderów to cykl szkoleń/warsztatów, adresowany do osób które chcą doskonalić się zawodowo i skuteczniej osiągać zamierzone cele, ponieważ rozumują jak ważne jest, aby rozwijać swoje talenty pod okiem cenionych w Polsce prelegentów/specjalistów. Oprócz wiedzy teoretycznej oferowane są nieszablonowe sposoby pracy warsztatowej, które dadzą konkretne narzędzi do zastosowania w życiu osobistym i społecznym lidera.

"Ludzie związani z Kościołem najczęściej koncentrowali się na budowaniu relacji >ja – Bóg< i zagadnieniach związanych z nawróceniem. W relacji >ja – wspólnota< jest wiele do zrobienia. Tu chodzi o lokalne wspólnoty małych ojczyzn, parafii, diecezji. Dzieje się tak dlatego, że nikt nas dotychczas nie uczył, jak angażować się w dzieła społeczne i podejmować dzieła apostolskie. Boimy się tego, bo nie mamy warsztatu - mówi Ksiądz Sławomir Augustynowicz, organizator – Społeczna Akademia Liderów może być przestrzenią budującą środowisko według chrześcijańskich wartości, budującą relacje, ułatwiającą wymianę dobrych pomysłów i podejmowanie pewnych dzieł zespołowo."

Roczny cykl szkoleń składa się z 12 spotkań, które obejmują sześć bloków tematycznych: Komunikacja interpersonalna; Zarządzanie potencjałem ludzkim; Media; Samorząd; ABC wiary; w-Akcji. Zajęcia będą się odbywały w soboty, raz na miesiąc, w Świdnicy. Pierwsze z nich odbędą się 22 kwietnia tego roku, ostanie – 25 marca 2018 roku. Przedsięwzięcie nie ma charakteru komercyjnego, dlatego uczestnicy szkolenia pokrywają jedynie niewielką część kosztów. Roczna opłata wynosi 320 zł. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z biurem Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej: tel. 570 237 631; e-mail: ak.swidnica@gmail.com.

inf. prasowa


radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina