Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

VI Urszulańskie Dni Młodych - „W rytmie Słowa” (26-28.05)

10.04.2017 11:11   | dodał: MO
VI Urszulańskie Dni Młodych - „W rytmie Słowa” (26-28.05)
 
Co nadaje Twojemu życiu rytm? Sama muzyka może nie wystarczyć... Podejmij wyzwanie, by codziennie kroczyć w rytmie Bożego Słowa i zobacz dokąd Cię zaprowadzi!

Przyjedź na VI Urszulańskie Dni Młodych i wczuj się w rytm rytm Bożego Słowa! Tegoroczne spotkanie rozpocznie się w Poznaniu 26 maja o godzinie 16:00. Zapraszamy na dwa niesamowite dni pełne modlitwy, refleksji i radości.

W tym roku w rytm Bożego Słowa pomogą nam się wejść ks. Radosław Rafał – misjonarz Świętej Rodziny, którego charyzmatem jest głoszenie Ewangelii i posługa uzdrowienia wewnętrznego, oraz o. Krzysztof Piskorz – karmelita z Wrocławia, duszpasterz Stowarzyszenia Walka Duchowa.

Gościem VI Urszulańskich Dni Młodych będzie Weronika Kostrzewa, vlogerka internetowa. Na tegorocznym spotkaniu pojawi się także Zespół 33 z Poznania, a modlitewnie posługiwać będzie poznańska wspólnota „Poznanie Flp 3, 8”.

Jak w ubiegłych latach, również teraz nie zabraknie wspólnej modlitwy, Eucharystii, adoracji Najświętszego Sakramentu oraz kreatywnych działań w grupach. W uwielbianiu Boga pomagać nam będzie schola, do której zapraszamy śpiewających lub grających na instrumentach, którzy chcą w ten sposób służyć innym podczas UDM. Szczegóły zgłoszenia do scholi dostępne są na stronie: www.udm.osu.pl

Na spotkanie zapraszamy młodzież ze szkół średnich, studentów oraz młodzież pracującą. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę internetową spotkania – www.udm.osu.pl


radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina