Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Wykład o roli prawa w życiu społecznym i publicznym (23.02)

09.02.2017 11:16   | dodał: MŁ
Wykład o roli prawa w życiu społecznym i publicznym (23.02)
 
Spotkanie w czwartek 23 lutego, o godz. 17.00 w sali nr 5, Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej

Aktywność i rozwój człowieka można rozpatrywać nie tylko z perspektywy osobistej, ale i społecznej. W tej, społecznej, perspektywie podlegają one nie tylko Bożym przykazaniom, ale i przemyślanym zasadom współżycia  ludzkiego.

Zachęcając do namysłu nad tymi zagadnieniami Fundacja Studium Culturae Ecclesiae zaprasza na kolejną edycję cyklu wykładowego "Człowiek-Wspólnota-Odpowiedzialność" związanego obszarem zainteresowań Katolickiej Nauki Społecznej. Podczas najbliższego spotkania usłyszymy wykład pt.: "Prawo - instytucja stabilizująca stosunki społeczne, czy narzędzie opresji?"


Temat przedstawi dr Olgierd Pankiewicz‎, wrocławski adwokat, stowarzyszony z Alliance Defending Freedom oraz z Instytutem na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

Spotkanie 23 lutego, o godz. 17.00 w sali nr 5, Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej, przy ul. Katedralnej 4 na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Inicjatywa połączona będzie z koncertem kameralnym oraz okazją do dyskusji.

Organizatorzy zapraszają osoby zawodowo lub akademicko zajmujące się tematyką prawa i wszystkich chętnych chcących zapoznać się z różnorodnymi funkcjami prawa oraz jego elementami rozwojowymi.

Wstęp wolny.

źródło: www.studium-culturae.com
radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina