Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Charytatywny koncert kolęd w Wołowie (POSŁUCHAJ)

21.01.2016 10:48   | dodał: PJ
Charytatywny koncert kolęd w Wołowie  (POSŁUCHAJ)
  fot. Patrycja Jenczmionka - Błędowska
Już 24 stycznia odbędzie się koncert noworoczny w Wołowie, którego dochód z cegiełek będzie przeznaczony na dzieci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Jaszkotlu.

 W ubiegłym roku koncert odbył się we wrocławskiej parafii pw. św. M. M. Kolbego. Uczestniczyło w nim około 2 tys. osób.


Mówiła Karolina Mazur z Jaszkotla.

Ambasadorka placówki Anna Wyszkoni – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów zaprasza już dziś słuchaczy Radia Rodzina do udziału w koncercie:

Wokalistka zdradza nam repertuar w trakcie koncertu.


Koncert odbędzie się o godz. 18.00 w parafii pw. św. Wawrzyńca w Wołowie, gdzie posługuje inicjator przedsięwzięcia ks. Wojciech Buźniak.

POSŁUCHAJ ROZMOWY!

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci w Jaszkotlu ma pod opieką ponad 60 niepełnosprawnych dzieci, w wieku od kilku miesięcy do wieku gimnazjalnego, wśród których są dzieci z całej Polski. Placówka jest niepublicznym zakładem długoterminowej opieki zdrowotnej. Trafiają tu dzieci pokrzywdzone przez los, które nie muszą przebywać w szpitalu, lecz ich stan zdrowia jest zły, a stopień niepełnosprawności oraz trudna sytuacja w rodzinie powodują, że dzieci wymagają stałej, profesjonalnej opieki lekarskiej, pielęgniarskiej i rehabilitacyjnej.

Od wielu lat ZOL systematycznie buduje centrum kompleksowej rehabilitacji niepełnosprawnych dzieci, aby nie trafiły na społeczny margines, lecz aby były społecznie i zawodowo aktywne.

Od wielu lat pomoc podopiecznym placówki niosą również osoby indywidualne oraz pozostałe instytucje, którym zależy na losie Dzieci z Jaszkotla.
radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina