Grupa Johanneum

Archiwum audycji: Wakacje z Radiem Rodzina

29.07.2018 18:57 Krzysztof Pieszko

 

Rodzinnie na Ostrowie Tumskim

 

Trwa lato, a więc również wakacje z Radiem Rodzina. Dziś po raz kolejny spotkaliśmy się na Ostrowie Tumskim. Rozdaliśmy wiele smacznych wejściówek oraz ciekawych książek. Od godziny 16.00 do 19.00 byliśmy dla Państwa dyspozycji w naszym plenerowym studiu, z którego program prowadził Łukasz Ligorowski.

Do naszego studia trafiły Elena, Laura, Amelka oraz Pan Tomek, który wraz z dziewczynkami poszukiwał krasnali.Wrocław jest przepiękny - mówiła Pani Ania, która ze swoją rodziną odwiedziła nasze studio plenerowe.Estera i Arnold, którzy zabrali swoje dzieci na wycieczkę, nie mogli wyjść z zachwytu nad Ostrowem Tumskim.Nie tylko turyści odwiedzili dziś Wrocław, również mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska lubią spacerować. Jak zmienił się Ostrów Tumski na przestrzeni lat ? Odpowiadał Pan Bogdan.Najlepsze na ochłodę są lody - mówił Pan Waldek, a najsmaczniejsze te na Placu Bema - dodała Pani Patrycja.Brazylia - to marzenia małego Franka, jednak w tym roku pojedzie na wakacje do Chorwacji, gdzie jak dodaje - nie ma rekinów.


Dziękujemy za wszystkie odwiedziny i rozmowy, zwycięzcom naszych konkursów życzymy smacznego podczas realizacji nagród! :) A już za tydzień widzimy się od godz. 16.00 w naszym plenerowym studio przy ul. Katedralnej. ZAPRASZAMY!