Grupa Johanneum

Archiwum audycji: Oblicza Wrocławia

23.07.2018 13:03 Łukasz Ligorowski

 

14. Rady Osiedli przygotowały dla mieszkańców liczne inicjatywyFot.: własne (ll)

 

W tym tygodniu rozmawiamy o idei Funduszu Czasu Wolnego oraz o propozycjach przygotowanych przez Rady Osiedli dla mieszkańców Wrocławia

Dziś (23.07.) w audycji Oblicza Wrocławia rozpoczynamy rozmowę dotyczącą Funduszu Czasu Wolnego. Jaki jest cel takiej inicjatywy miasta, jak osiedla korzystają z możliwości budowania wspólnoty lokalnej? Szukamy odpowiedzi, m.in. na te pytania.

Gośćmi rozmowy są: Jolanta Niezgodzka, Przewodnicząca Zarządu Osiedla Stare Miasto, Tomasz Myszko, Radny Rady Osiedla Tarnogaj oraz Kamil Ziętek z Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.

Zapraszam do wysłuchania audycji.


Dziś (24.07.) w audycji Oblicza Wrocławia poznajemy ofertę osiedla Borek, przygotowaną w ramach Funduszu Czasu Wolnego.

 Gościem rozmowy jest Miłosław Czekaj,  Przewodniczący Zarządu Osiedla Borek.W dzisiejszej (25.07.) rozmowie usłyszymy o licznych propozycjach związanych ze zbliżającym się piknikiem na Maślicach. Z gościem rozmawiam również o wyjątkowych gościach, którzy pokochali to osiedle.

 Gościem rozmowy jest Robert Kunysz z Rady Osiedla Maślice.

Dziś (26.07.) w audycji Oblicza Wrocławia, usłyszymy o propozycji osiedla Nadodrze

Gościem rozmowy jest Jerzy Sznerch, Przewodniczący Zarządu Osiedla Nadodrze. W rozmowie poruszamy tematy dotyczące wykorzystania pieniędzy z Funduszu Czasu Wolnego oraz pytał, jakie wydarzenia są proponowane na Nadodrzu.Dziś (27.07.) w audycji Oblicza Wrocławia zapraszamy mieszkańców Wrocławia do wspólnej zabawy

Gość rozmowy, Michał Kwiatkowski, Przewodniczący Zarządu Osiedla Powstańców Śl., opowiada o historii miejsca, gdzie w niedzielę odbędzie się potańcówka, jak z dawnych lat. Zapraszamy również na kolejne wydarzenia przybliżające ciekawe miejsca na osiedlu Powstańców Śląskich.


Łukasz Ligorowski

Audycja Oblicza Wrocławia powstaje we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.