Grupa Johanneum

Archiwum audycji: Wakacje z Radiem Rodzina

15.07.2018 15:15 Patrycja Jenczmionka Błędowska

 

Spotkanie na Ostrowie Tumskim ze słuchaczami Radia Rodzina [FOTO]fot. RR

 

Ada z Patrycją rozdawały balony, wiatraczki, radiowe krówki oraz zachęcały do udziału w konkursach, w których można było wygrać m.in. zaproszenia do wrocławskich kawiarni i restauracji oraz książki. Od godziny 16.00 do 19.00 byliśmy dla Państwa dyspozycji w naszym plenerowym studiu, z którego program prowadził Wojciech Lefek.

Tak do udziału w naszym spotkaniu zachęcał prowadzący program:

A na odzew Wojtka Lefka odpowiedziało wiele osób. Pierwsi śmiałkowie, Jaśmina i jej tata Bartek, nie dali sobie połamać języka - zmierzyli się z łamańcami i dobrze na tym wyszli!


W naszym plenerowym studiu pojawiła się dziś także rodzina Druszcz, goście z Warmii, którzy spędzają urlop we Wrocławiu. Jak poradzili sobie z językiem polskim?


Babcia, mama i wnuki - to kolejni goście, którzy wędrując przez Ostrów Tumski, znaleźli również czas na rozmowę z nami.


Paulina i Michał bardzo chcieli dziś zdobyć nagrodę. A my lubimy sprawiać ludziom radość, postanowiliśmy więc stworzyć im taką możliwość. Dla słuchaczy RR małżonkowie mieli także specjalne zaproszenie!


A skoro już o małżeństwach mowa, razem z Grzegorzem mogliśmy cieszyć się drugą rocznicą jego ślubu. 


Dziękujemy za wszystkie odwiedziny i rozmowy, zwycięzcom naszych konkursów życzymy smacznego podczas realizacji nagród! :)

A już za tydzień (22 lipca) widzimy się w parafii św. Jadwigi we Wrocławiu, a od godz. 16.00 w naszym plenerowym studio przy ul. Katedralnej. ZAPRASZAMY!