Grupa Johanneum

Archiwum audycji: Oblicza Wrocławia

13.06.2018 17:01 Łukasz Ligorowski

 

10. Kolejne propozycje w ramach Miesiąca Rodziny we WrocławiuFot.: własne (łl)

 

W tym tygodniu propozycja dla młodych rodziców oraz dla osób borykających się z problemami związanymi z chorobami psychicznymi.

Dziś (13.06.) w audycji Oblicza Wrocławia rozmawiamy o warsztatach śpiewu dla rodziców Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato.

Gościem rozmowy jest Anna Wilczyńska (na zdjęciu), koordynatorka akcji społecznej Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato, z NFM.

Gościa pytam m. in. o to jakie znaczenie ma śpiewanie dzieciom oraz czy każdy, nawet osoby bez talentu muzycznego, mogą śpiewać.W piątek w Obliczach Wrocławia rozmawiamy o inicjatywach Fundacji Opieka i Troska

W dzisiejszej (15.06.) audycji Oblicza Wrocławia rozmawiam z Anną Kraucz-Miękus, dyrektorem Fundacji Opieka i Troska oraz Dorotą Wojtanowicz, dyrektorem Starej Piekarni. Panie opowiedają w jaki sposób Fundacja realizuje postawione sobie cele. Pytam również o klub dla seniorów, dla dzieci i inne liczne inicjatywy, które są realizowane w dzielnicy Psie Pole. Zapraszamy również na Festiwal Rękodzieła na Psim Polu.


Audycja Oblicza Wrocławia powstaje we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego. 

Łukasz Ligorowski