Grupa Johanneum

Archiwum audycji: Oblicza Wrocławia

21.05.2018 10:13 Łukasz Ligorowski

 

7. Festiwal Odnowienie. Święto rodzin i dobra zabawaFoto: www.odnfest.pl

 

Dobra muzyka, koncerty, rozmowy, modlitwa, wykłady Wszystko to na festiwalu

W tym tygodniu rozmawiamy o propozycji w ramach II edycji Festiwalu Odnowienie. Wydarzenie to jest również wprowadzeniem do wielkiego święta rodziny we Wrocławiu, które odbywać się będzie na początku maja i przez cały czerwiec.

W dzisiejszej (21.05.) audycji Oblicza Wrocławia rozmawiam z Mirosławem ,,Klekotem" Walczakiem (zdjęcie) i Adamem Piątkowskim, szefami komitetu organizacyjnego Festiwalu Odnowienie. W audycji usłyszymy o propozycji programowej festiwalu. Gości pytam również o idee wydarzenia.We wtorek (22.05.) rozmawiam z Marzeną i Tomaszem Sachajkami z Centrum Edukacji i Inspiracji Twórczych Marzenie, organizatorami Strefy Dzieci na Festiwalu Odnowienie.

Od dzisiaj prezentujemy również, w trakcie audycji, piosenki zespołu Małe TGD, który zagrał na festiwalu.

Dziś (23.05.) rozmawiam z Mirosławem ,,Klekotem" Walczakiem i Adamem Piątkowskim. Pytam, m.in. o to, jak układa się współpraca w tak licznym gronie wspólnot chrześcijańskich, które organizują festiwal. Rozmawiamy również na temat głównych gości festiwalu, tegorocznego i przyszłorocznego.

Dziś (24.05.) odwiedzamy Wyspę Słodową. Sprawdzamy jak przebiegają przygotowania do Festiwalu Odnowienie.Gość rozmowy, Mirosław ,,Klekot" Walczak organizator wydarzenia, prezentuje nam, gdzie dokładnie będą rozmieszczone atrakcje festiwalu. Zaprasza też Państwa na koncerty wspaniałych zespołów.

Dzisiaj (25.05.) jesteśmy w głównym miejscu wydarzeń. W audycji Oblicza Wrocławia relacja z Festiwalu Odnowienie. Sprawdzamy jak działają dmuchane atrakcje dla najmłodszych, rozmawiam z uczestnikami i organizatorami wydarzenia.

Audycja powstaje we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.

Zapraszam do wysłuchania audycji. 

Łukasz Ligorowski