Grupa Johanneum

Archiwum audycji: Oblicza Wrocławia

14.05.2018 12:42 Łukasz Ligorowski

 

6. Projekt Parki ESK 2018 rozpoczętyFoto: ŁL

 

Oferta dla mieszkańców Wrocławia związana z programem już wystartowała

Dziś (14.05.) rozpoczynamy tydzień, w którym będziemy przybliżać Państwu inicjatywę Parki ESK. Gości dzisiejszej rozmowy zapytam jak rozwija się to przedsięwzięcie. Co w ramach Parków ESK jest realizowane i jak mieszkańcy odpowiadają na tę propozycję.

Gośćmi rozmowy są: Bogusława Owczarek, koordynator projektu parki ESK Kamila Kozieł projekt Parki ESK, Paweł Suś Fundacja Nasze Karłowice (zdjęcie).


Dziś (15.05.) zapraszamy na otwarcie parku. Osiedle Tarnogaj będzie miało nowe, atrakcyjne miejsce odpoczynku. W czasie otwarcie parku na mieszkańców osiedla i gości czekać będzie bardzo dużo atrakcji. W dzisiejszej audycji Oblicza Wrocławia goście opowiadają o przygotowaniach do tego wydarzenia. Pytam też o to, jak właśnie w ten park wpisuje jest inicjatywa Parki ESK.

Goście dzisiejszej (16.05.) rozmowy opowiadają o inicjatywach na osiedlu Leśnica. Gośćmi są Kamilą i Maciejem Kozieł z projektu Parki ESK. Pytam o to, gdzie zlokalizowany jest kontener ESK, jakie atrakcje czekają na wszystkich w Leśnicy oraz w jakim stopniu propozycja Parków ESK pomaga budować wspólnotę lokalną.

W dzisiejszej audycji (17.05.) Oblicza Wrocławia wybieramy się na osiedle Karłowice, by poznać inicjatywy, które tam się dzieją. Spotykamy się z przedstawicielami Fundacji Nasze Karłowice. Goście rozmowy: Paweł Suś, Zenon Gutowski.

Przed nami we Wrocławiu spotkania w ramach dużych sportowych inicjatyw. Będą one realizowane w parkach. Gości pytam, m.in. o to, jakie aktywności sportowe najbardziej odpowiadają mieszkańcom Wrocławia.

Gośćmi dzisiejszej (18.05.) rozmowy są: Bogusława Owczarek, koordynator projektu parki ESK i Paweł Suś z Fundacji Nasze Karłowice.

Zapraszam do wysłuchania rozmów. Łukasz Ligorowski

Audycja powstaje we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.