Grupa Johanneum

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich w Mazurowicach (14-16.06)

28.05.2019 14:26 Adrianna Sierocińska

 

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich w Mazurowicach (14-16.06)mat. pras.

 

Od 14 do 16 czerwca w Mazurowicach odbędzie się Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich. Przedstawiamy program wydarzenia.

PIĄTEK, 14.06, godz. 16:00-22:00

SCENA:

17:00-17:45 Koncert: Zespół folkowy Sami Swoi (Wrocław)

18:00-22:00 Potańcówka z DJ Omenio (Środa Śląska)

WARSZTATY i SPOTKANIA:

16:00-19:00 Warsztaty ceramiczne: Edyta Górnicka

POZOSTAŁE ATRAKCJE:

16:00-20:00 Strefa animacji dla dzieci: Dzieci Na Weselu

16:00-20:00 Strefa lokalnych producentów i artystów


SOBOTA, 15.06, godz. 12:00-22:00

SCENA:

13:00-16:30 Występy Lokalnych Zespołów Ludowych

17:30-19:00 Koncert: Guzowianki (Guzów)

20:00-21:30 Koncert: PERCIVAL (Lubin/Legnica)

WARSZTATY i SPOTKANIA:

12:00-20:00 Warsztat Stolarski: Hegemon

12:00-20:00 Warsztaty ceramiczne: Edyta Górnicka

14:00-15:00 Pokaz ratownictwa: OSP Malczyce

16:00-17:00 Warsztaty walki mieczem: Hegemon

19:00-19:15 Pokaz walki rycerskiej: Hegemon

19:30-20:00 Warsztaty z produkcji nalewek: Pyszczek

POZOSTAŁE ATRAKCJE:

12:00-20:00 Laser Tag: Zona 71

12:00-20:00 Strefa animacji dla dzieci: Dzieci Na Weselu

12:00-20:00 Prezentacja sprzętu strażackiego: OSP Malczyce

12:00-20:00 Prezentacja uzbrojenia rycerskiego: Hegemon

12:00-20:00 Strefa lokalnych producentów i artystów

 

NIEDZIELA, 16.06, godz. 12:00-18:00

SCENA:

12:00-14:00 Turniej Kół Gospodyń Wiejskich

14:30-15:00 Ogłoszenie wyników Turnieju

15:15-16:00 Koncert : Żniwa (Wrocław) + Niespodzianka!

16:30-18:00 Koncert: Buraky (Wrocław)

WARSZTATY i SPOTKANIA:

12:00-13:00 Panel dyskusyjny "Przez Życie z Magią i Tradycją": Małgorzata Bogucka

13:30-14:30 Warsztaty instrumentalne: Żniwa

12:00-18:00 Warsztaty ceramiczne: Edyta Górnicka

12:00-18:00 Warsztat powroźniczy: Hegemon

12:00-18:00 Czerpanie papieru: Hegemon

POZOSTAŁE ATRAKCJE:

12:00-18:00 Laser Tag: Zona 71

12:00-18:00 Strefa animacji dla dzieci: Dzieci Na Weselu

12:00-18:00 Strefa lokalnych producentów i artystów

CAŁY CZAS TRWANIA IMPREZY:

Atrakcje i animacje dla dzieci oraz Zamek Dmuchany,

Strefa lokalnych producentów i artystów:  Jarmark Ludowy, Strefa Rękodzielników,

Strefa Gastronomiczna