Grupa Johanneum

BÓJCIE SIĘ I RÓBCIE! – WYJĄTKOWE ŻYCZENIA AUTORÓW RTCK NA DZIEŃ KOBIET

08.03.2019 09:07 Adrianna Sierocińska

 

BÓJCIE SIĘ I RÓBCIE! – WYJĄTKOWE ŻYCZENIA AUTORÓW RTCK NA DZIEŃ KOBIETmat. pras.

 

Tomasz Nowak OP, Arkadiusz „Arkadio” Zbozień, ks. Marek Dziewiecki, Marek Zaremba, ks. Bogusław Kowalski, Jacek Hajnos OP, Krzysztof Zanussi, Jacek Pulikowski, Marcin Zieliński, Jacek Weigl, ks. Mirosław Maliński – autorzy wydawnictwa RTCK – rób to co kochasz – złożyli wyjątkowe życzenia Paniom z okazji ich dzisiejszego święta. To życzenia, które wzruszają bez względu na to ile raz się je ogląda!

 - Bójcie się i róbcie! – tego Paniom w dzisiejszym dniu życzy o. Tomasz Nowak. – Nie słuchajcie „nie bój się, nie bójcie się” – to i tak nic nie da. Bójcie się i róbcie, a my będziemy doświadczać dużo więcej dobra i piękna w tym świecie, a wy będziecie szczęśliwsze – dodaje dominikanin.

Arkadiusz „Arkadio” Zbozień życzy kobietom, aby były zadowolone z mężczyzn - Moje drogie Panie. To czego chciałbym życzyć to, żebyście były z nas zadowolone. Czyli to jest praca również dla nas. Wszystkiego dobrego na Dzień Kobiet! mówi w filmie od RTCK raper.

W pięknych słowach w dzisiejszym dniu zwraca się do Pań ks. Marek Dziewiecki - Kobiety nie są powołane do tego, aby się komuś poświęcać, lecz żeby kochać i być kochanymi. Życzę Paniom by także bardzo kochały same siebie i blisko wiązały się tylko z tymi, którzy też bardzo kochają.

Jak powstał ten pomysł i czy to jedyny sposób, w jaki RTCK świętuje dzisiejszy dzień? - Jeden z naszych Panów – Grzegorz Czerwicki, wpadł na genialny pomysł: zaangażować wszystkich naszych autorów, żeby złożyli życzenia dla wszystkich Pań ze społeczności RTCK. Znacie naszych autorów i wiecie, że to zadanie praktycznie nierealne, aby ze wszystkimi się skontaktować, a co dopiero, aby sami nagrali i przesłali film, w którym składają życzenia. Panowie stanęli jednak na wysokości zadania – wyjaśnia Kamil Zbozień, właściciel RTCK.

- Dzień Kobiet to wyjątkowy moment w roku, w którym wszyscy skupiamy się na tej piękniejszej części społeczeństwa – dodaje z przymrużeniem oka Renata Tokarz z Biura Prasowego RTCK. Chcąc zadbać o wszystkie Panie właśnie uruchomiliśmy przedsprzedaż najnowszej książki ks. Marka Dziewieckiego pt. „Komunikacja” – jest to książka o jednej z najważniejszych cech kobiet. W czasie przedsprzedaży do książki zupełnie za darmo dołączamy zeszyt rozwojowy „Trening zrozumienia”, w którym znajduje się 10 ćwiczeń dotyczących komunikacji. Ale to nie wszystko. Przez cały dzisiejszy dzień w naszym sklepie on-line mamy darmową wysyłkę dla wszystkich! – dodaje rzeczniczka. 

Więcej wyjątkowych życzeń zobaczysz w wideo:

inf. pras./RTCK