Grupa Johanneum

Mikołajkowa Drużyna Radia Rodzina

06.12.2018 14:48 Adrianna Sierocińska

 

Mikołajkowa Drużyna Radia Rodzinafot. AS/RR

 

Skończyli lekcje, wyszli z przedszkola i przybiegli do Radia Rodzina, żeby pomóc nam w prowadzeniu programu. Mikołajkowa Drużyna Radia Rodzina to młodzi profesjonaliści, którzy przed mikrofonem czują się jak ryby w wodzie!

Ekipą, która uzupełniła Mikołajkową Drużynę Radia Rodzina i jednocześnie zamyka dzisiejsze spotkanie jest trio Weronika, Karolina i Alejandro. Cierpliwie czekali, aż Łukasz Ligorowski przedstawi Wam kolejne Oblicza Wrocławia, pracowali pilnie i starali się umilić Wam czas. Na przykład prognozą pogody, choć ta może nie być dla nas łaskawa...

O 16:00 za sterami naszego Radia usiedli Ola i Jacek. Podali Wam najświeższe informacje i zadbali o to, by kolejna osoba mogła wygrać wspaniałą nagrodę!Kuba i Janek to kolejni pomocnicy św. Mikołaja i prowadzący nasz program. Czytanie newsów? Nie ma problemu! Rozmowa o Świętach? Jak najbardziej! A może konkurs? Od ręki! Kuba i Janek to urodzeni prezenterzy!Następnie dołączyli do nas Ula i Paweł, trochę starsi niż ich poprzednicy i równie chętni do działania. Okazali się bardzo odważni, nie było więc żadnych przeszkód, by weszli na antenę i prowadzili program na żywo. Opowiedzieli o zwyczajach świątecznych w ich domu, a potem wspólnie z Hubertem i Frankiem poprowadzili konkurs.Pierwszą ekipą, która nas odwiedziła, byli Franek i Hubert. Od razu sprawdzili, czy krzesła w studiu są wygodne, czy mikrofony i słuchawki odpowiednio podłączone i czy wszystko jest na swoim miejscu. Nauka poszła im tak szybko, że Maciek Bierć właściwie nie miał co robić, a raczej... gdzie usiąść :)