Grupa Johanneum

Rodzinne planszówki - sprawdzony pomysł na udany wieczór!

06.12.2018 13:30 Adrianna Sierocińska

 

Rodzinne planszówki - sprawdzony pomysł na udany wieczór!mat. pras./Alexander

 

6 grudnia św. Mikołaj rozdaje prezenty, a w naszej redakcji zostawił ich naprawdę sporo. Zdradził nam też, że w kolorowych paczkach ukrył gry, które mogą być świetnym sposobem na spędzenie rodzinnego wieczoru. Alkexander Toys, które przekazało dla naszych słuchaczy nagrody konkursowe, ma sporo ciekawych propozycji.

Pierwsza propozycja to "Gorący Ziemniak Junior" - tylko dla tych, którzy nie boją się sprawdzić, jaki mają refleks. 

"Nie śmiej się! Junior" zaangażuje nawet najmłodszych członków rodziny - to gra przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia. Podobno jest baaardzo śmieszna, dlatego poradzą sobie z nią ci, którzy potrafią powstrzymać się od śmiechu!

"Gdybyś był" to pole do popisu dla naszej kreatywności. Wyobraźcie sobie na przykład, że jesteście... narzędziem. Myślicie, że Wasza odpowiedź pokryje się z tym, co myślą inni?

"E-MOTIONZ" to prawdziwa gra międzypokoleniowa. Tylko uważajcie, żeby emocje nie wzięły góry! :)

Kolejna propozycja, w której liczy się szybkość i, przede wszystkim, dobra zabawa to "Moje na górze".Jak się ma Wasza pamięć? Jest w dobrej kondycji? Możecie łatwo to sprawdzić! "Rach-ciach" i już wiadomo!

Co powiecie na maski i drobne zmiany swojej twarzy? Oczywiście tylko na chwilę, żeby się dobrze bawić podczas gry w "Ale japa!"Wyobraźcie sobie, że jecie cytrynę... Pyszna? Czy może jednak wykrzywia buzię? Jeśli grymasicie podczas jej jedzenia, na pewno świetnie pójdzie Wam granie w "Miny jak cytryny"!

Nagrody dla naszych słuchaczy ufundowała firma Alexander. Dziękujemy! :-)

Informacja na podstawie materiałów prasowych firmy Alexander.