Grupa Johanneum

Leć z nami do Panamy! Wygraj wyjazd na Światowe Dni Młodzieży!

30.11.2018 20:12 Adrianna Sierocińska

 

Leć z nami do Panamy! Wygraj wyjazd na Światowe Dni Młodzieży!Grzegorz Kryszczuk

 

Ponad dwa tygodnie w Ameryce Środkowej w towarzystwie pielgrzymów z całego świata, spotkanie z papieżem Franciszkiem, niezapomniana przygoda, nowe znajomości i… temperatura powyżej 20 stopni w styczniu. Brzmi świetnie? To właśnie Ty możesz zostać jednym z uczestników ŚDM w Panamie i polecieć tam razem z Radiem Rodzina!

Od 1 do 20 grudnia słuchaj Radia Rodzina i odpowiadaj na pytania konkursowe związane ze Światowymi Dniami Młodzieży. Nawet jedna odpowiedź daje szansę na zwycięstwo i wylot do Panamy, ale odpowiadając na pytania codziennie, zwiększasz swoją możliwość wyjazdu na ŚDM.

Nagrodą w konkursie jest pobyt w Panamie od 12 do 31 stycznia, w tym przelot, nocleg i wyżywienie. Zwycięzca będzie również na bieżąco dzielił się swoimi przeżyciami ze słuchaczami Radia Rodzina.

Do Panamy wybiera się również Patrycja Jenczmionka-Błędowska, która każdego dnia na naszej antenie będzie relacjonować, co dzieje się w Panamie.

- Dla mnie ŚDM to przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem. Bycie razem, radość, wspólna modlitwa, tworzenie międzynarodowych więzi – mówi Patrycja Jenczmionka-Błędowska. - Fenomen spotkania przejawia się w tym, że przylatuje tam sam Ojciec Święty, dla którego również jest to ogromne przeżycie. Zapewniam, że każdy, kto przynajmniej raz przeżył to światowe spotkanie, będzie do niego wracał we wspomnieniach i nie doświadczy takiej przygody w żadnym innym miejscu! Mam nadzieję, że atmosfera w Panamie będzie tak wspaniała jak podczas ŚDM w Krakowie. Mieszkańcy Panamy słyną z gościnności, co przekłada się na tamtejsze wspólnoty kościelne. Panama to także kraj wielu dysproporcji, ale również miejsce Kościoła żywego i otwartego dla wszystkich narodów, stąd doświadczenie ŚDM będzie niezwykłym przeżyciem dla każdego! 

Pytania konkursowe będą zadawane codziennie na antenie Radia Rodzina w trzech porach: między 7:00 a 9:00, między 12:00 a 14:00, a także między 17:00 a 19:00. Znajdziecie je również na stronie internetowej oraz Facebooku.

Spośród osób, które wezmą udział w konkursie, każdego dnia będziemy losować również zwycięzcę pakietu pielgrzyma – kolorowego plecaka i niespodzianek, które w sobie zawiera. Konkurs z pakietem pielgrzyma będzie rozwiązywany codziennie przed godz. 20:00

Odpowiedzi na pytania konkursowe należy wysyłać mailowo na adres konkurs@radiorodzina.pl. Szczęśliwego zwycięzcę, który zostanie pielgrzymem i wyleci do Panamy, poznamy 21 grudnia. Czy to nie wspaniały i wyjątkowy prezent świąteczny? :)

Powodzenia!

Sponsorem konkursu jest TAURON i właściciel strony mojtauron.pl