Grupa Johanneum

Zbuduj z nami nowe studio Radia Rodzina!

23.11.2018 10:44 Adrianna Sierocińska

 

Zbuduj z nami nowe studio Radia Rodzina!fot. Mateusz Cieniawski/RR

 

Przed nami duże wyzwanie i kolejny krok w rozwoju Radia Rodzina. Jeśli spędzasz z nami dzień, a tworzone przez nas treści są dla Ciebie ważne, wesprzyj nas i pomóż w budowie nowego studia!

 - Chcemy stworzyć profesjonalne studio, w którym będziemy mogli organizować debaty i zapraszać do udziału w nich nawet 6 gości – mówi Tomasz Duda, redaktor naczelny Radia Rodzina. – Za nami pierwsze prace adaptacyjne, pomieszczenie jest przygotowane, mamy także profesjonalną, światowej klasy konsolę do realizacji programu. Jednak sporo pracy nadal przed nami, zbieramy środki na zakup mikrofonów, budowę stołu, aranżację wnętrza i wentylację pomieszczenia.

O tym, dlaczego potrzebujemy nowego studia, najlepiej wiedzą prezenterzy, którzy każdego dnia spędzają tam kilka godzin, by przedstawiać Wam najświeższe informacje, najciekawsze audycje i najlepszą muzykę. Na krótką wycieczkę po studiu, z którego korzystamy obecnie oraz po miejscu, które przygotowujemy pod nowe studio, zabrał nas Piotr Lipieta.

- Nowe studio oznacza nowe możliwości. Jeszcze bardziej atrakcyjny i płynnie grający program, nowoczesny sprzęt, zdecydowanie mniej stresu w pracy – mówi Piotr Lipieta. - Nowe studio to także realizacja ciekawszych programów, obsługa debat publicystycznych i politycznych, na które póki co nie możemy sobie pozwolić. Nie możemy zaprosić polityków z kilku ugrupowań, bo nie mamy wystarczająco miejsca, nie mamy tylu mikrofonów. Nie możemy również zaprosić dużych grup i wspólnot, tak by w audycji mogło uczestniczyć kilka osób. Realizowanie takich programów obecnie jest niemożliwe również ze względu na braki w sprzęcie. Nowe studio to większy komfort pracy dla całej naszej redakcji i jeszcze większa radość z odbioru radia dla naszych słuchaczy.

Nowe studio chcemy otworzyć w najbliższe wakacje, a pierwszymi gośćmi, których do niego zaprosimy będziecie oczywiście Wy! Bo Radio gra dzięki Wam i dla Was!

Aby wesprzeć budowę studia, wystarczy wysłać SMS o treści POMAGAM na nr 76567. Koszt 6zł + VAT. Twój drobny gest może pomóc w wielkiej sprawie!

Dziękujemy za wsparcie!