Grupa Johanneum

Spotkanie z Tomkiem Michniewiczem w Czernicy

10.10.2018 14:55 Adrianna Sierocińska

 

Spotkanie z Tomkiem Michniewiczem w Czernicymat. pras.

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicy serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Tomaszem Michniewiczem.

Spotkanie odbędzie się 12 października o godzinie 18:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Czernica przy ul. Kolejowej 3. Wstęp wolny. 

TOMASZ MICHNIEWICZ - podróżujący dziennikarz, fotograf i reportażysta, laureat kilku nagród za twórczość radiową i pisarską. Znany z anten Radia Zet, Programu III Polskiego Radia i radiowej Jedynki. Autor bestsellerów literatury non-fiction: „Samsara”, „Świat równoległy” i „Swoją drogą”.

„Chrobot. Życie najzwyklejszych ludzi świata” – najnowsza książka to historie życia siedmiu osób, z siedmiu krajów na świecie, które sami opowiedzieli autorowi. Uganda, Kolumbia, Japonia, Zimbabwe, USA, Indie, Finlandia. Premiera książki 17 października. 

Na spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki przedpremierowo. Słyszymy o różnych incydentach, ale dopiero taka zwykła codzienność opowiedziana w detalach pokazuje jak sprawy mają się naprawdę. Żadnych ekstremów - wojen, gwałtów, bogactwa nad miarę. Normalni, zwykli ludzie i ich życiorysy. O ile o kimkolwiek można powiedzieć, że jest zwykłym człowiekiem.

mat. pras.