Grupa Johanneum

Kandydatka PiS na prezydenta Wrocławia śpiewająco do wyborców

25.09.2018 15:35 Katarzyna Aszkiełowicz

 

Kandydatka PiS na prezydenta Wrocławia śpiewająco do wyborcówkadr klipu ,,Nasze miasto"

 

Mirosława Stachowiak-Różecka znalazła nowy sposób, by przemówić do swoich wyborców. Ściślej mówiąc, nie o mowę tym razem chodzi, lecz o... muzykę. W najnowszym klipie wyborczym kandydatka na prezydenta Wrocławia prezentuje swoje umiejętności wokalne, śpiewając o swoich uczuciach do Wrocławia.
W produkcji teledysku oraz kompozycji muzyki pomagali wrocławscy artyści. Kandydatka nie chciała jednak powiedzieć, kim są owi ,,wrocławscy artyści” ani z jaką kulturalną instytucją we Wrocławiu są związani. 
Mirosława Stachowiak-Różecka zaprezentowała również swój plan dla wrocławskiej kultury, m.in jeden bilet na wydarzenie kulturalne raz na rok dla każdego wrocławianina - za złotówkę. Jakie wydarzenia kulturalne zostałyby objęte zniżką - tego nie udało nam się dowiedzieć. 


Według najnowszego sondażu wrocławskiej firmy IPC, Jacek Sutryk może liczyć na poparcie 37 proc. wrocławian. Mirosława Stachowiak Różecka zajmuje drugie miejsce - blisko 21 proc. Na trzecim miejscu znalazł się za to Jerzy Michalak z poparciem 10,1 proc. Klip wyborczy Mirosławy Stachowiak Różeckiej możemy oglądać serwisie youtube.