Grupa Johanneum

Ruszyła nowa strona internetowa Kolei Dolnośląskich

03.09.2018 14:36 Patrycja Jenczmionka Błędowska

 

Ruszyła nowa strona internetowa Kolei Dolnośląskichmat. prasowe

 

3 września oficjalnie uruchomiono nową stronę internetową Kolei Dolnośląskich. Zmienił się nie tylko wygląd strony, ale wprowadzone zostały również nowe funkcje umożliwiające pasażerom łatwiejsze użytkowanie nowej witryny.

Jak podkreśla regionalny przewoźnik, nowa strona internetowa stworzona została według aktualnie panujących trendów komunikacyjnych. Jest nowoczesna, intuicyjna i łatwa w użyciu. Pasażerowie znajdą tam m.in. aktualne alerty, informujące o ewentualnych opóźnieniach pociągów oraz zmianach w rozkładzie jazdy, co pozwoli na bardziej precyzyjne zaplanowanie podróży oraz znalezienie wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu.

- Nowa strona internetowa to kolejny element, który podkreśla nowoczesność naszej spółki. Przez pierwszy miesiąc będziemy testować jej możliwości, przez co mogą pojawić się jeszcze pewne zakłócenia, ale już dzisiaj możemy potwierdzić, że jest bardziej przejrzysta, intuicyjna, a tym samym łatwiejsza w użyciu. Jako spółka, stawiamy na ciągły rozwój i robimy wszystko, aby osoby, które        z nami podróżują były zadowolone z wyboru Kolei Dolnośląskich - mówi Cezary Pacamaj - Wiceprezes Zarządu Kolei Dolnośląskich..

Kolorystyka nowej witryny pozostała bez zmian, utrzymana w oficjalnych kolorach przewoźnika - żółci, bieli i czerni. Dodatkowo, jest w pełni responsywna, co oznacza, że dostosowuje się do każdej wielkości ekranu oraz urządzenia, na którym jest wyświetlana. W pierwszej fazie strona dostępna będzie w języku polskim, natomiast w kolejnych w angielskim, niemiecki oraz czeskim.

mat. prasowe