Grupa Johanneum

Katarzyna Obara w #PORANNYGOSC: Wrocław zasługuje na bezpartyjnego kandydata!

05.06.2018 09:55 Patrycja Jenczmionka Błędowska

 

Katarzyna Obara w #PORANNYGOSC:  Wrocław zasługuje na bezpartyjnego kandydata!fot. Patrycja Jenczmionka - Błędowska

 

Mirosława Stachowiak - Różecka ( 29,2 proc.) wygrywa wybory prezydenckie w stolicy Dolnego Śląska, drugie miejsce w wyborach zajmuje Jacek Sutryk (26,6 proc.) , a na trzecim znalazł się Kazimierz Michał Ujazdowski (14,1 proc.) to wynik najnowszego sondażu IBRIS, który w komentowaliśmy z Katarzyną Obarą – Kowalską, radną niezrzeszoną miasta Wrocławia.

- Ten sondaż świadczy o fakcie, że ok. 70 proc. mieszkańców Wrocławia chce zmiany prezydenta, mówi w „Porannym Gościu” Katarzyna Obara – Kowalska , radna niezrzeszona miasta Wrocławia.

 

3,5 proc. to wynik Katarzyny Obary – Kowalskiej, która jest brana także pod uwagę jako kandydatka z ramienia Bezpartyjnych Samorządowców na prezydenta Wrocławia. Miejska radna nie zdeklarowała czy wystartuje w wyborach, a także nie prowadzi kampanii. – To dla mnie ogromna nagroda od mieszkańców.

 

Wrocław zasługuje na bezpartyjnego kandydata, dodaje „Poranny Gość”.

Radna niezrzeszona proponuje audyt we Wrocławiu, a także spotkanie ze wszystkimi środowiskami.

„Porannego Gościa” zapytaliśmy także jakie cechy powinien mieć prezydent stolicy Dolnego Śląska.


Katarzyna Obara – Kowalska od 2010 r. jest radną miasta Wrocławia. Startowała z listy Komitetu Wyborczego Wyborców. W 2016 została wykluczona z klubu radnych Rafała Dutkiewicza z Platformą.

POSŁUCHAJ:


Prowadziła Patrycja Jenczmionka - Błędowska