Grupa Johanneum

Dzień Dziecka z Kolejami Dolnośląskimi

30.05.2018 15:44 Mateusz Cieniawski

 

Dzień Dziecka z Kolejami Dolnośląskimimat. prasowe

 

Z okazji Dnia Dziecka Koleje Dolnośląskie przygotowały specjalną promocję skierowaną do zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych.

Zarówno każde dziecko jak i opiekun takiej grupy za podróż pociągiem obsługiwanym przez KD zapłaci tego dnia tylko złotówkę. W dniu 1 czerwca Koleje Dolnośląskie postanowiły wyjść naprzeciw najmłodszym, dlatego też zapraszają do skorzystania z wyjątkowej promocji na przejazd za złotówkę.

Oferta skierowana jest do zorganizowanych grup szkolnych, składających się z co najmniej 10 osób. Bilety na wybrany przejazd można nabyć zarówno w pociągach KD, jak i w kasach biletowych na dworcach. Warto zaznaczyć, że promocyjna oferta obowiązuje na wszystkich połączeniach krajowych obsługiwanych przez regionalnego przewoźnika (z wyjątkiem “Pociągu do Kultury”, pociągów specjalnych oraz odcinka od stacji Szklarska Poręba Górna do stacji Szklarska Poręba Jakuszyce).

Obowiązująca promocja to doskonała okazja do odwiedzenia ciekawych miejsc w regionie Dolnego Śląska a jednocześnie alternatywa dla codziennych szkolnych zajęć. Warto wybrać się między innymi do Kościoła Pokoju w Świdnicy, odwiedzić najdłuższy tunel kolejowy w Polsce w okolicach Wałbrzycha lub Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej. Szczegółowe informacje dotyczące promocji a także przejazdów grupowych można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika www.kolejedolnoslaskie.eu.

inf. pras. KD