Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE zaprasza na modlitwę

06.04.2018 13:41   | dodał: PJ
Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE zaprasza na modlitwę
  mat. prasowe
Druga Niedziela Wielkanocna, kończąca Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, to od 2000 roku Święto Miłosierdzia Bożego. Podobnie jak w roku ubiegłym Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE zaprasza w tym dniu na spotkanie modlitewne.
Mówi ks. Krystian Charchut, moderator diecezjalny Wspólnoty Przymierza Rodzin MAMRE.Spotkanie odbędzie się w kościele pw. Krzyża Świętego na Ostrowie Tumskim i rozpocznie się o 14.30.Tegoroczne spotkanie objął swoim honorowym patronatem Metropolita Wrocławski ks. abp Józef Kupny.

„Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia” – takimi słowami zwrócił się Pan Jezus do św. Faustyny podczas objawień. W całym Kościele Święto Miłosierdzia Bożego obchodzimy od 2000 roku z ustanowienia św. Jana Pawła II.

W tym roku we Wrocławiu Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE zaprasza na modlitwę w ten dzień do kościoła pw. Krzyża Świętego na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.
O Niedzieli Miłosierdzia oraz o przygotowywanych wydarzeniach w rozmowie z Arkadiuszem Cichoszem opowiada ks. Krystian Charchut, moderator diecezjalny
Wspólnoty Przymierza Rodzin MAMRE:

POSŁUCHAJ:


Tegoroczne spotkanie, które rozpocznie się o 14.30 w kościele pw. Krzyża Świętego, objął swoim honorowym patronatem Metropolita Wrocławski ks. abp Józef Kupny.


radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina