Grupa Johanneum

Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE zaprasza na modlitwę

06.04.2018 13:41 Patrycja Jenczmionka Błędowska

 

Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE zaprasza na modlitwę mat. prasowe

 

Druga Niedziela Wielkanocna, kończąca Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, to od 2000 roku Święto Miłosierdzia Bożego. Podobnie jak w roku ubiegłym Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE zaprasza w tym dniu na spotkanie modlitewne.

Mówi ks. Krystian Charchut, moderator diecezjalny Wspólnoty Przymierza Rodzin MAMRE.Spotkanie odbędzie się w kościele pw. Krzyża Świętego na Ostrowie Tumskim i rozpocznie się o 14.30.Tegoroczne spotkanie objął swoim honorowym patronatem Metropolita Wrocławski ks. abp Józef Kupny.

„Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia” – takimi słowami zwrócił się Pan Jezus do św. Faustyny podczas objawień. W całym Kościele Święto Miłosierdzia Bożego obchodzimy od 2000 roku z ustanowienia św. Jana Pawła II.

W tym roku we Wrocławiu Wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE zaprasza na modlitwę w ten dzień do kościoła pw. Krzyża Świętego na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.
O Niedzieli Miłosierdzia oraz o przygotowywanych wydarzeniach w rozmowie z Arkadiuszem Cichoszem opowiada ks. Krystian Charchut, moderator diecezjalny
Wspólnoty Przymierza Rodzin MAMRE:

POSŁUCHAJ:


Tegoroczne spotkanie, które rozpocznie się o 14.30 w kościele pw. Krzyża Świętego, objął swoim honorowym patronatem Metropolita Wrocławski ks. abp Józef Kupny.