Grupa Johanneum

Dariusz Sztylka w #PORANNYGOSC o planach na rozwój Śląska Wrocław

28.02.2018 08:03 Patrycja Jenczmionka Błędowska

 

Dariusz Sztylka w #PORANNYGOSC o planach na rozwój Śląska Wrocławfot. Mateusz Cieniawski

 

Po zimowej przerwie drużyna Śląska Wrocław przegrała dwa spotkania z rzędu. Najpierw na wyjeździe z Cracovią (2:1), następnie w Warszawie z Legią (4:1). Po drugiej porażce został zwolniony trener Jan Urban, a na jego miejsce przyszedł Tadeusz Pawłowski. Zmienił się także dyrektor sportowy Śląska Wrocław, został nim trener rezerw Dariusz Sztylka.

Zapytaliśmy Porannego Gościa Radia Rodzina - Dariusza Sztylkę, o pomysł na rozwój Śląska Wrocław.
Większość udziałów Śląska Wrocław należy do miasta. Kandydat na prezydenta Wrocławia - Jerzy Michalak uważa, że piłkarze grają za słabo i najlepiej byłoby sprzedać drużynę. Poprosiliśmy o komentarz do tej sprawy.Już tylko do dzisiaj otwarte jest okienko transferowe, kolejne okienko już w lipcu. Zapytaliśmy dyrektora Sztylkę, czy drużyna w najbliższej przyszłości planuje wzmocnienia.Dzisiaj o godzinie 20:30 zawodnicy Śląska Wrocław zagrają na wyjeździe z Lechem Poznań. Jak podkreśla Dariusz Sztylka - ten mecz nie będzie należał do łatwych.


Czego można życzyć drużynie i kibicom na najbliższy czas?


- Sukcesem na koniec sezonu dla Śląska Wrocław będzie znalezienie się w najlepszej ósemce rozgrywek. Ten cel z każdym meczem nam się oddala, ale wciąż jest realny – podkreśla dyrektor sportowy Dariusz Sztylka.

POSŁUCHAJ:Prowadził Mateusz Cieniawski.