Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Weekend z planszówkami w Brzegu

05.02.2018 10:09   | dodał: MO
Weekend z planszówkami w Brzegu
  fot. materiały prasowe
Tłumy entuzjastów gier planszowych odwiedziły Miejski Ratusz w Brzegu, aby spróbować swych sił w różnych rozgrywkach, podglądać najlepszych, a przede wszystkim dobrze się bawić. Na chętnych czekały również stoiska sklepów i wydawnictw, na których można było zakupić gry i pamiątki, a także poznać nowości rynkowe.

Po raz kolejny w salach ratusza odbył się Brzeski Festiwal Gier Planszowych, który organizowany jest od dziesięciu lat przez Beatę i Krzysztofa Olszewskich przy wsparciu Urzędu Miasta.

Wydarzenie trwało od 3 do 4 lutego. W ciągu dwóch dni ratusz w Brzegu stał się również areną rozgrywek Otwartych Mistrzostw Polski w Carrom - indyjskiej gry, zdobywającej coraz większą popularność także w naszym kraju. Brzeski Festiwal Gier Planszowych odwiedził Konsul Honorowy Republiki Indii we Wrocławiu Kartikey Johri, dla którego była to pierwsza oficjalna wizyta – przypomnijmy - Konsulat Honorowy Indii we Wrocławiu został otwarty zaledwie 2 dni wcześniej.

W jubileuszowym X Brzeskim Festiwalu Gier Planszowych wzięły udział całe rodziny, młodzież, a także goście spoza Brzegu. Wstęp na festiwal był wolny.

 radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina