Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

Anna Dutkiewicz w „PORANNYGOSC” o największym i ostatnim balu charytatywnym w Polsce

01.02.2018 17:14   | dodał: PJ
Anna Dutkiewicz w „PORANNYGOSC” o największym i ostatnim balu charytatywnym w Polsce
  www.baldobroczynny.pl
Przed nami największy w Polsce i ostatni XIV bal dobroczynny Anny i Rafała Dutkiewiczów, którego celem jest zbiórka pieniędzy dla małych pacjentów wrocławskich szpitali.

Pierwszy Bal Dobroczynny został zorganizowany w 2003 roku dla Julii Zakrockiej chorej na artrogrypozę, a środki z niego zostały przeznaczone na jej operację.

Tradycją Balów Dobroczynnych jest wspieranie potrzebujących dzieci.

Do tej pory w trakcie wszystkich edycji bali zebrano ponad 15 mln złotych.


To już ostatni bal Państwu Dutkidwiczów ze względu na kończącą się kadencję prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza, który zadeklarował, że już nie będzie więcej startował w wyborach.


Tradycją balów stała się licytacja. W tym roku będzie można zakupić m.in. oryginalną koszulkę wraz z autografem napastnika Bayernu Monachium - Roberta Lewandowskiego, replikę NAWY, która posłużyła do stworzenia innowacyjnego dzieła na wyspie Daliowej w sercu Wrocławia, hełmu Bractwa Kurkowego czy wina św. Jana Pawła II, które od lat wraca z powrotem na aukcję.


W wydarzeniu będzie uczestniczyć ponad 1000 gości — przedstawicieli biznesu, nauki, kultury i polityki. Bal otwiera tradycyjnie kardynał Gulbinowicz.

Zebrane środki podczas imprezy zostaną przeznaczone na wyposażenie Pawilon Pediatryczny przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J Gromkowskiego we Wrocławiu oraz na realizację celów statutowych Fundacji Opieka i Troska. Bal odbędzie się w sobotę (3 lutego) w Hali Stulecia. Więcej na www.baldobroczynny.pl


POSŁUCHAJ:


Rozmawiała Patrycja Jenczmionka - Błędowska
radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina