Grupa Johanneum

39. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu

31.01.2018 10:56 Mateusz Cieniawski

 

39. Przegląd Piosenki Aktorskiej we WrocławiuFot. MC/RR

 

Teatr Muzyczny Capitol od 16 - 25 marca będzie gościł w swoich murach wielu wybitnych artystów w ramach 39. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Główną gwiazdą tegorocznego przeglądu jest Camille (czyt. KAMI), artystka z Paryża, o której opowiada Cezary Studniak, dyrektor artystyczny PPA.

Najważniejszym punktem przeglądu tradycyjnie jest konkurs, w którym aktorzy interpretują utwory. Już tylko do dzisiaj, do północy można nadsyłać swoje próbki wokalne. O tym, jakie kryteria trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie, opowiada dyrektor Teatru Muzycznego Capitol, Konrad Imiela:

Niecodziennym wydarzeniem podczas przeglądu będzie występ grupy duńskiej, która śpiewa pod wodą:Mówił Cezary Studniak, który argumentuje, dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu:

Dyrektor Capitolu, Konrad Imiela ma nadzieję, że w tym roku skwer przy teatrze będzie nosił imię Wojciecha Młynarskiego:

Sprzedaż biletów na koncerty i spektakle Nurtu Głównego rozpocznie się 3 lutego. Bilety będzie można kupić online na www.ppa.wroclaw.pl i w kasie Teatru Muzycznego Capitol. Bilety na spektakle nurtu OFF będą dostępne od 10 lutego i będzie można je nabyć wyłącznie w kasach teatru.

inf. wł. MC/RR