Radio RodzinaRadio RodzinaThingsGuide
Radio Rodzina na Twitterze
Zamów newsletter
Transmisje w Radiu Rodzina
Radio Rodzina - logo
Wrocław
92 FM
Świdnica
98,1 FM
Kudowa Zdrój
88,7 FM
Strzelin
94,8 FM
Brzeg
94,0 FM
Wołów
99,6 FM
Wołów
99,6 FM
Kotlina Kłodzka
107,2FM
SŁUCHAJ RADIA KONTAKT ALBUM INTENCJE GOŚCIE WIADOMOŚCI PROGRAM O NAS

39. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu

31.01.2018 10:56   | dodał: MC
39. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu
  Fot. MC/RR
Teatr Muzyczny Capitol od 16 - 25 marca będzie gościł w swoich murach wielu wybitnych artystów w ramach 39. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Główną gwiazdą tegorocznego przeglądu jest Camille (czyt. KAMI), artystka z Paryża, o której opowiada Cezary Studniak, dyrektor artystyczny PPA.

Najważniejszym punktem przeglądu tradycyjnie jest konkurs, w którym aktorzy interpretują utwory. Już tylko do dzisiaj, do północy można nadsyłać swoje próbki wokalne. O tym, jakie kryteria trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie, opowiada dyrektor Teatru Muzycznego Capitol, Konrad Imiela:

Niecodziennym wydarzeniem podczas przeglądu będzie występ grupy duńskiej, która śpiewa pod wodą:Mówił Cezary Studniak, który argumentuje, dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu:

Dyrektor Capitolu, Konrad Imiela ma nadzieję, że w tym roku skwer przy teatrze będzie nosił imię Wojciecha Młynarskiego:

Sprzedaż biletów na koncerty i spektakle Nurtu Głównego rozpocznie się 3 lutego. Bilety będzie można kupić online na www.ppa.wroclaw.pl i w kasie Teatru Muzycznego Capitol. Bilety na spektakle nurtu OFF będą dostępne od 10 lutego i będzie można je nabyć wyłącznie w kasach teatru.

inf. wł. MC/RR


radio na e-mail!

nasz patronat

Warunki udzielenia patronatu przez Radio Rodzina Banery i logo Radia Rodzina